Oczyszczalnie przemysłowe

 

 

Temat oczyszczalni przemysłowych jest dość skomplikowanym zagadnieniem. Z tego właśnie powodu, dla Państwa ułatwienia, PK Monter wyspecjalizował się w zagadnieniu dużych inwestycji wodno-kanalizacyjnych.

 

Dopięcie całej inwestycji to duży konglomerat prac do wykonania. Jest to projekt w którym trzeba zsynchronizować prace projektowe, geologiczne, produkcyjne oraz dobór najlepszego rozwiązania dla danego zagadnienia. Stworzenie zespołu niezależnych podwykonawców to nasza pasja i specjalizacja. Nie boimy się wyzwań i dla każdego klienta pracujemy indywidualnie.

 

Inwestycje jakie obsługujemy to:

  • Oczyszczalnie dla hoteliOczyszczalnia przemysowa EKO BIO
  • Oczyszczalnie dla zajazdów
  • Oczyszczalnie dla barów i restauracji
  • Oczyszczalnie dla stacji benzynowych
  • Oczyszczalnie dla biurowców
  • Oczyszczalnie dla hipermarketów
  • Oczyszczalnie dla biur
  • Oczyszczalnie dla hal magazynowych i produkcyjnych

Oraz wiele innych tego typu projektów.

 

Dla osiągnięcia zoptymalizowanego rozwiązania w wielu przypadkach wachlujemy odpowiedniejszym sposobem oczyszczalnia (wybieramy między tradycyjnym i skutecznym oczyszczaniem poprzez natlenianie, oraz oczyszczaniem z wykorzystaniem złoża tarczowego). Taka dywersyfikacja urządzeń w ofercie nie ogranicza nas w wyborze, oraz pozwala dobrać to skuteczniejsze w danym momencie. Za całość prac bierzemy pełną odpowiedzialność i gwarantujemy spokój korzystania z inwestycji.

Oczyszczalnia przemysowa zoe tarczowe2

Do doboru oczyszczalni przemysłowej, najważniejszym czynnikiem jest wizja lokalna wraz z odwiertem. Takie działanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Przy inwestycjach wysoko budżetowych osobiście dopilnowuję temat i przyjeżdżam na takie spotkanie poglądowe. Tuż po nim zbieram zespół niezależnych specjalistów i wspólnie tworzymy kosztorys wraz z planem działania. Przy akceptacji ze strony inwestora przystępujemy do realizacji.  

 

Zachęcam więc do kontaktu

 

Oczyszczalnie przemysowe film

 

 

Masz pytania to zadzwoń

 

Przemysław Kołodziejski

+48 784 761 082

Adres firmy:

Łódź, ul. Listopadowa 121a/1

Siedziba producenta:

Aleksandrów Łódzki, 11 Listopada 99/101

© 2017 PK MONTER. All Rights Reserved.