Darmowy transport

Darmowy transport – przydomowe oczyszczalnie ścieków

 

Oczyszczalnie biologiczne i chemiczne transportujemy na terenie całego kraju za darmo. W tym wypadku korzystamy, albo z transportu producenta, albo własnego. Inaczej ma się jednak sprawa transportu na terenie UE. W  tym wypadku jest to cena 1zł od odległości wyliczonej z google maps między Łodzią, a miejscem docelowym.

 

Transport w przypadku usługi z montażem organizowany jest w taki sposób by zbiornik dostarczony był dokładnie w momencie montażu. Minimalizuje to ryzyko związane z przechowywaniem/magazynowaniem oczyszczalni przydomowej na terenie inwestycji.

 

Nie ma także, żadnych przeciwskazań w temacie odbioru osobistego zbiornika z jednego z magazynów centralnych. Niestety, nie wiąże się to z żadnym dodatkowym rabatem.

 

Transport przydomowych oczyszczalni ścieków odbywa się samochodami dostawczymi do 3,5ton. Maksymalne zamówienie do jednego transportu to 7 oczyszczalni. Samochód poprzez swoje niewielkie gabaryty ( w zestawieniu do samochodów >3.5tony) może dojechać w trudno dostępne miejsca inwestycji.

 

Kierowcy są również przeszkoleni ze sposobu montażu oraz działania oczyszczalni. Mogą oni służyć poradą techniczną w temacie własnego montażu, oraz przyszłego użytkowania. Niejednokrotnie takie porady zostawały uznawane przez nasze grono klientów za bardzo pomocne.

 

Przy transporcie ważną sprawą jest zorganizowanie 1-2 osób do pomocy kierowcy w rozładunku zbiornika. Zbiorniki ważą ok. 120kg i nie stanowi problemu zdjęcie ich ręcznie z samochodu. Przy usłudze montażu przydomowej oczyszczalni, zbiornik zdejmowany jest przez koparkę. Oczyszczalnia posiada specjalne uchwyty do tego przystosowane.